Zespół

Działania Fundacji to przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie w realizację wspólnych, ważnych projektów. Staramy się powiększać grono tych osób i mamy nadzieję, że również Ty będziesz w stanie działać razem z nami.

Katarzyna Błędkowska

PREZES ZARZĄDU FUNDACJI

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji projektów w tym z Regionalnych Programów Operacyjnych 2007-2013 i 2014-2020, Krajowych Programów Operacyjnych oraz projektów międzynarodowych, w tym INTERREG V-A REPUBLIKA CZESKA-POLSKA 2014-2020 oraz Projektów Komisji Europejskiej. W 2016 r. wpisana na listę ekspertów programu INTERREG V-A. W trakcie kariery zawodowej realizowała liczne projekty aktywizacji zawodowej i społecznej na terenie województwa opolskiego, w tym dla grup defaworyzowanych oraz niepełnosprawnych, również we współpracy z Instytucjami Pomocy Społecznej oraz Rynku Pracy. Cechuje ją pasja i zaangażowanie. Z determinacją dąży do wyznaczonych celów.

Z zamiłowania biegaczka. Łączy miłość do natury z aktywnością fizyczną uczestnicząc w biegach górskich.

Cechuje ją dewiza „Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.” – Paulo Coelho. Dzięki temu każde kolejne wyzwanie traktuje jako możliwość rozwoju i nauki.

Mariusz Gnoiński

• mgr Fizjoterapii (Absolwent AWF w Katowicach)
  • w-ce Prezes Polskiego Towarzystwa Mięsień Ścięgien i Więzadeł
  • członek PTMS-u oraz Medycyny Manualnej